Mart ayı üye toplantısı gerçekleştirildi


12 Mart 2020

İstanbulSMD üyeleri 11 Mart 2020 çarşamba günü yemekli toplantıda biraraya geldiler. Istanbul Kent Konseyi Başkanı Tülin Hadi, Mimarlar Odası İstanbul Şubesi Başkanı Esin Köymen ve Mimarlık Fakültesi Dekanları Konseyi Başkanı Neslihan Dostoğlu'nun katıldığı toplantıda Efectis Era Avrasya Firması Genel Müdürü İlker İbik sunum yaptı. Üyelerimiz Murat Şanal, Ali Derya Dostoğlu ve Uğur Özer'e üyelik sertifikaları verildi.

Diğer Haberler


Tüm Haberler

Meslek alanımızın daraltılmasına neden olacak, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği’nde...

Devamını Oku Arrow Right

24 Ara 2021

Kamuoyuna Duyuru

Yurdumuzun başta Ege ve Akdeniz bölgeleri olmak üzere birçok ilçe ve beldelerinde 28 Temmuz’dan bu yana devam eden korkunç orman yangınları çok değerli doğal varlığımız olan ormanlarımızı, tüm ekosistemiyle birlikte yakıp yok etmektedir. Bu yangınlar sadece orman varlığımızı yok etmekle sınırlı kalmayıp şiddetli rüzgârın da etkisiyle bugüne değin görülmemiş bir biçimde yerleşim bölgelerine de sıçramış, buralarda tarım ve hayvancılıkla uğraşan yurttaşlarımızın maalesef can kaybına, başta evleri olmak üzere mal ve hayvan varlıklarını yitirmelerine neden olmuştur. Bu büyük felâket tüm Türkiye’yi derin bir acıya boğmuş ve beraberinde farklı ölçekte birçok soruyu, kaygıyı ülke gündemine taşımıştır.

Devamını Oku Arrow Right