Genel Kurul Duyurusu


2 Ocak 2020

Değerli Üyelerimiz,

İstanbul Serbest Mimarlar Derneği’nin 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı ilk toplantı tarihi olan 18 Ocak 2020 Cumartesi günü çoğunluk sağlanamaması durumunda 25 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 10.30’da Levent’teki Kaleseramik Merkez Binası’nın Dr. İbrahim Bodur Salonu’nda yapılacaktır.

Tüm üyelerimizi Genel Kurul toplantısına bekliyoruz.

İstanbulSMD Yönetim Kurulu

GENEL KURUL GÜNDEMİ

1.Açılış ve saygı duruşu
2.Başkanlık divanı seçimi
3.Yönetim kurulu ve denetleme kurulunun çalışma raporlarının okunması, tartışılması ve ayrı ayrı aklanması
4.2020 yılı aidat tutarının kararlaştırılması
5.2020 yılı bütçe tasarısının müzakeresi ve onaylanması
6.2020 yılı çalışma programının kararlaştırılması
7.Dilekler - öneriler
8.Kapanış

Diğer Haberler


Tüm Haberler

Meslek alanımızın daraltılmasına neden olacak, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği’nde...

Devamını Oku Arrow Right

24 Ara 2021

Kamuoyuna Duyuru

Yurdumuzun başta Ege ve Akdeniz bölgeleri olmak üzere birçok ilçe ve beldelerinde 28 Temmuz’dan bu yana devam eden korkunç orman yangınları çok değerli doğal varlığımız olan ormanlarımızı, tüm ekosistemiyle birlikte yakıp yok etmektedir. Bu yangınlar sadece orman varlığımızı yok etmekle sınırlı kalmayıp şiddetli rüzgârın da etkisiyle bugüne değin görülmemiş bir biçimde yerleşim bölgelerine de sıçramış, buralarda tarım ve hayvancılıkla uğraşan yurttaşlarımızın maalesef can kaybına, başta evleri olmak üzere mal ve hayvan varlıklarını yitirmelerine neden olmuştur. Bu büyük felâket tüm Türkiye’yi derin bir acıya boğmuş ve beraberinde farklı ölçekte birçok soruyu, kaygıyı ülke gündemine taşımıştır.

Devamını Oku Arrow Right