Mimarlar Gürültüyü Tartışıyor


Nisan

26

YEM @ 18:00

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, İstanbulSMD'nin işbirliği ve YEM'in organizasyonu ile 26 Nisan 2017 Çarşamba “Uluslararası Gürültü Farkındalığı Günü”nde düzenleyeceği etkinlik ile gürültü kontrolünün önemine dikkat çekecek.

Yapı Endüstri Merkezi'nde düzenlenecek etkinlikte, katılımcılar gürültü kontrolü özelindeki mimari yaklaşımlar ve deneyimler hakkında bilgilendirilecek.

Mimarlar gürültüyü kontrol altına almanın yollarını anlatıyor

26 Nisan 2017 Çarşamba “Uluslararası Gürültü Farkındalığı Günü”nde düzenlenecek "Mimarlar Gürültüyü Tartışıyor 02" adlı etkinlikte, Gazeteci-TV Haber Programı Sunucusu Deniz Bayramoğlu moderatörlüğü üstlenirken, Kreatif Mimarlık Kurucu Ortağı Aydan Volkan, db Mimarlık Kurucusu Bünyamin Derman, kpm Mimarlık Kurucusu Kerem Piker, Tekeli-Sisa Mimarlık Ortaklığı'ndan Mehmet Emin Çakırkaya, MuuM Mimarlık Kurucu Ortağı Murat Aksu ve Talayman Akustik Mühendislik Kurucu Ortağı Türker Talayman gürültü kontrolü konusunu farklı bakış açılarından değerlendirecekler.

Etkinlik kapsamında konuşmacılar, gürültü kontrolü özelindeki mimari yaklaşımlarını ve deneyimlerini, tasarım süreçlerinden malzeme tercihlerine kadar geniş bir kapsamda aktaracaklar.

Gürültü, Şişecam Akustik Lamine Cam ile kontrol altına alınıyor

Gürültü kontrolü konusunda farkındalığı artırmak isteyen Şişecam Düzcam, “Mimarlar Gürültüyü Tartışıyor 02” etkinliği ile şehirleşmenin gereği her geçen gün artan çevresel gürültünün kontrol altına alınabileceğinin altını çizmek istiyor. Şişecam Düzcam, modern ve ileri teknoloji kullanarak ürettiği ürünü, Şişecam Akustik Lamine Cam ile çevresel gürültünün yaşadığımız mekanlara girişini ve olumsuz etkisini en aza indirgeyip yaşam konforumuzu arttırıyor.

Etkinlik ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgi için:
www.yemetkinlik.com/gurultugunu02

Şişecam Düzcam Hakkında

Şişecam Topluluğu’nun düzcam alanındaki faaliyetlerini yürüten Şişecam Düzcam, Türkiye düzcam pazarının lideri ve bölgemiz düzcam pazarının öncü kuruluşudur. Üretim kapasitesi itibariyle kendi alanında dünyada 5’inci ve Avrupa’da en büyük firma konumunda olan Şişecam Düzcam, faaliyetlerini mimari camlar (düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam ve kaplamalı cam); otomotiv ve diğer ulaşım araçları camları; enerji camları ve beyaz eşya cam​ları olmak üzere 4 ana iş alanında sürdürmektedir.

Şişecam Düzcam yurt içinde Kırklareli, Mersin, Bursa, Ankara, yurt dışında ise Bulgaristan, Romanya, Almanya, Slovakya, Macaristan, Rusya, İtalya, Hindistan ve Mısır olmak üzere toplam 10 farklı ülkede üretim yapmaktadır.

Şişecam Düzcam hedeflediği pazarlarda müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan nitelikli ve kaliteli ürünleriyle, sürekli gelişen teknolojisi ve çevrenin korunması 

Diğer Etkinlikler


Etkinlik Arşivi

May 26, 2022 @ 10:00-18:00 | Point Hotel Barbaros

May 12, 2022 @ 20:30 | Online Etkinlik

Mar 3, 2022 @ 20:30 | Online Etkinlik

Şub 6, 2022 @ 20:30 | Online Etkinlik